Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını İndirmek

Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını İndirmek
Ziraat Bankası Mobil Uygulamasını İndirmek

Ziraat Bankası Mobil uygulamasını telefonunuz Android ise Google Play Store’den ya da İOS Apple ise Apple Store’den indirebilirsiniz. Bu uygulama benim ne işime yarar derseniz ki demeyin çok işe yarıyor genellikle üşengeç insanlar için iyi oluyor ne kadar param kalmış ne kadar kullanma limitim var ne kadar borcum var en son nerden para çektim ne kadar para yattı gibi soruların cevabını bu uygulamanın içerisinde fazlasıyla bulabilirsiniz tavsiye ederim.

Uygulamayı indirdiniz açtıktan sonra sizden Müşteri Numarası ve şifre isteyecektir. Müşteri Numarası yerine TC kimlik numaranızı yazıp şifre yerine 5 haneli şifrenizi giriniz şifreniz yok ise vereceğim siteden http://www.ziraat.com.tr/tr/index.html adresine giderek buradan yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Ziraat mobil şifresi alabilmek için sizlerde Ziraat Bankasının resmi internet adresine giderek sağ üst köşeden online başvuru alanına tıklayıp yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Mobilden hesap bilgilerinizi takip etmek ve herhangi bir faturanızı daha rahat bir şekilde ödemek istiyorsanız sizlerde bu uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Mobil Uygulaması

Ziraat bankasının özenle geliştirmiş olduğu ziraat bankası mobil uygulaması ile artık tüm banka işlemlerinizi oturduğunuz yerden, telefonunuz ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat bankasının sizlere sunmuş olduğu bu uygulama sayesinde dilerseniz ileri hesaplama araçlarını kullanarak kredi planınızı yapın, dilerseniz de kampanyalar bölümünden Ziraat bankasının sizlere sunduğu özel avantajları inceleyin.

Ziraat mobil uygulaması ile kişiselleştirilebilir ana sayfa kısmından kişiselleştirilebilir araçlar bölümü ile bütün banka faaliyetlerinizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içi arama motoru ile istediğiniz bölümü rahatlıkla bulabilir ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca uygulama kapsamındaki akordeon sistem ile işlemlerinizi sayfalar arasında dolaşmadan daha verimli şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün. Kısacası bu uygulama sizlere banka işlemleri konusunda her alanda kolaylık sağlayan bir yazılım.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan